Cătălin Botezatu îşi accesorizează colecţia cu bijuteriile Madonnei
Cătălin Botezatu va aduce duminică seara, pentru prima dată în Romania, dar şi în Europa, bijuteriile Kabbalah, realizate de Thea Haimovitz, pe care le poartă şi celebra Madonna. Accesoriile, inscripţionate cu mesaje şi care generează energie pozitivă, vor fi purtate de manechinele ce vor defila pentru cea de-a doua colecţie Cătălin Botezatu, prezentată în cadrul Bucharest Fashion Week.
Bijuteriile Kabbalah transformă energiile negative în energii pozitive
Bijuteriile Kabbalah sunt realizate de Thea Haimovitz, cea care l-a iniţiat pe Cătălin Botezatu în tainele Kabbalah, designerul adoptând recent această filosofie regilioasă, la care au aderat şi Madonna, Britney Spears, Mick Jagger, Demi Moore, Aston Kutcher, Charlize Theron.
Bijuteriile Kabbalah au proprietatea de a transforma energiile negative în energii pozitive. Cătălin Botezatu a primit de la Thea un lanţ cu pandantiv cu asemenea proprietăţi.
Invitat special la “Dansez pentru tine”
Până să prezinte noua lui colecţie, pe podiumul Bucharest Fashion Week, Cătălin Botezatu va dansa vineri seara din nou în cadrul show-ului “Dansez pentru tine” de la Pro TV, de această dată în postura de invitat special.
La ieşirea din platou, după miezul nopţii, îl va aştepta o mega-surpriză. Compania Mumm, care produce şampanie de lux, îi va oferi cadou ultimul model de Ferrari, de culoare roşie, cu care se va şi deplasa spre Mamaia de 1 Mai.
Florentina VÎJOAICA








Ultimele comentarii :